rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10560 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-19 15:00
Typ:
X
Kurs:
3.66
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Korona Kielce nie weszła najlepiej w sezon. Po 11 kolejkach zespół zajmuje 15 miejsce i nienwuglada na to by miał się z tego dołu odbić. Przed przerwą reprezentacyjna Korona przegrała w Łodzi z ŁKSem 4:1 Który zajmuje ostatnia pozycję. Wczesniej co prawda wygrali że Śląskiem ale 4 punkty na 5 spotkań to zdecydowanie za mało. Dziś podejmować będą zespół Wisły Płock którą radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Patrole zajmują 4 lokatę i mimo że nadal mają więcej goli straconych niż strzelonych grają ostatnio jak z nut. Wygrali bowiem ostatnie 6 spotkań a pokonali w nich Legie, Wisłę Kraków, Raków, Arkę i ŁKS oraz dołożyli zwycięstwo w pucharze z Chemikiem Bydgoszcz. Wczesniej jedna wpadka z Lubinie 5:0 I kolejne dwa zwycięstwa. Zespół mało remisuje dlatego też jest wysoko, ale stawiam że dziś będzie remis, przede wszystkim dlatego że dziwnym trafem bukmacherzy faworyzuja Koronę Kielece co prawda minimalnie ale jednak. Obie ekipy zagrają w optymalnych ustawieniach a w ostatnim bezpośrednim meczu w kwietniu wygrała Wisła 2:1

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl