rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Błękitni Stargard - Skra Częstochowa
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
2.16
X
3.18
2
3.02
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
80%
X
7%
2
13%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Błękitni Stargard
Typy na Remis
Typy na Skra Częstochowa
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa (under 2.5)
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa (over 2.5)
  • Kurs: 1.73
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
13-10-2019 14:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.91
Bukmacher:
91 EURO
0
0
oceń analizę

Gospodarze należa do drużyn grajacych u siebie do przdu, bez zbednego respktu do rywala i zazwyczaj w każdym takim starciu zdobywaja kilka bramek, przynajmniej tego 1 zawsze wbiaha praktycznie. Co generalnie juz na pczatk analizy sklania d gry na overa, klasycznego rzecz jasna. czyli 2.5. ich oponenci, ekipa Skry Częstochowa to w sumie radzą sobietak sobie, przeciętniak, ich wyjazdy są raczej bardzo słabe. Na ten moment sa najsłabiej grającą na terenie rywala ekipa w lidze. Narazie na spotkaniach jako gscnie wszystko wtapiali, poza 1 meczem, ktory zremisowali. Takze pewnie cos sproboja moze odwazniej teraz. Na to licze, ze cos zmienia, strzela minimm 1, gspodarze podejma rekawice, beda kontry i wiele bramek. krs na overa jes spoko,powiem szczerze, ze mysle nawet, ze trche zbyt duzy, czyli jakas mala okazja dla nas, niby 50 na 50, a ja sadze ze 65 do 35. nie sadze, ze beda sie mrowac i czekac na jakies poedyncze akcje.

Autor analizy:betoro
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl