rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Polska - Macedonia Północna
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje
13-10-2019 20:45
1
1.45
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
1.45
X
4.13
2
7.23
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
80%
X
14%
2
6%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Polska
Typy na Remis
Typy na Macedonia Północna
Polska - Macedonia Północna (under 0.5)
Polska - Macedonia Północna (over 0.5)
 • Kurs: 7.45
 • Brak typów
Polska - Macedonia Północna (under 1.5)
Polska - Macedonia Północna (over 1.5)
 • Kurs: 2.96
 • Dziadyga ( Strata: -200 EURO)
 • Kurs: 1.35
 • Brak typów
Polska - Macedonia Północna (under 2.5)
Polska - Macedonia Północna (over 2.5)
 • Kurs: 2.06
 • lesio3 ( Strata: -200 EURO)
Polska - Macedonia Północna (under 3.5)
Polska - Macedonia Północna (over 3.5)
 • Kurs: 1.24
 • BP1706 ( Zysk: 72 EURO)
Polska - Macedonia Północna (under 4.5)
Polska - Macedonia Północna (over 4.5)
 • Kurs: 1.08
 • greg1 ( Zysk: 26 EURO)
 • Kurs: 6.67
 • karol500 ( Strata: -200 EURO)
Polska - Macedonia Północna (under 5.5)
Polska - Macedonia Północna (over 5.5)
 • Kurs: 1.02
 • Brak typów
 • Kurs: 10.45
 • Brak typów
Analizy bukmacherskie
13-10-2019 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.52
Bukmacher:
52 EURO
0
0
oceń analizę

W ten weekend odbywa sie mniej spotkan ligowych, bowiem najlepsi piłkarze Starego Kontynentu udali sie na mecze reprezentacji. Dzisiaj wieczorem odbęda sie kolejne spotkania kwalifikacji do Euro 2020. Dla nas Polaków najciekawiej zapowiada sie konfrontacja pomiędzy reprezentacja Jerzego Brzęczka a Macedonią Północna. Oba zespoły wygrały swój mecz przed kilkoma dniami i zrobiły ważny krok w kierunku awansu. To Polacy rozdają w tej grupie karty i ewentualna wygrana w dzisiejszym meczu może im już nawet dać awans na turniej finałowy. Zespół wygrał pierwszy mecz z Macedonią Północna wiec dzisiaj przy dopingu własnych kibiców na pewno poszuka tutaj kolejnego triumfu. Goscie dobrze zaprezentowali sie w ostatnim pojedynku ze Słowenią, ale dzisiaj na tak trudnym terenie i z lepszą piłkarko Polską czeka ich trudne zadanie. Moim zdaniem warto dzisiaj postawic tutaj typ na zwycięstwo zespoło Biało-Czerwonych. Jesli Robert Lewandowski dojdzie do kilku sytuacji strzeleckich to moim zdaniem powinien nam tutaj zapewnic zwycięstwo a także awans na kolejne Mistrzostwa Europy.

Autor analizy:-Fenomen-
13-10-2019 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.52
Bukmacher:
52 EURO
0
0
oceń analizę

Strasznie boli oglądanie reprezentacji Polski.Aż się nie chce wierzyć że można grać tak słabo i awansować do Mistrzostw Europy.Nie jest tajemnicą że w tej drużynie dobrze się nie dzieje ale najważniejsze że są wyniki jako tako.Dzisiaj przeciwnikiem będzie Macedonia a po meczu szykowana jest feta.Będzie szampan,koszulki specjalne itd.Ale to wszystko jeżeli dzisiaj Polska wygra a nie będzie to łatwe zadanie.Macedonia nie należy do mocnych drużyn a wszyscy się zastanawiają czy Polacy dadzą wygrać.Normalnie uważałbym to za żart ale widząc jak gra Polska można faktycznie mieć obawy czy ta feta dzisiaj będzie na stadionie Narodowym w Warszawie.Macedonia w tych eliminacjach na wyjeździe jeszcze nie doznała porażki co pokazuje że ta drużyna potrafi grać na dobrym poziomie ja jednak uważam że każda seria się kiedyś kończy i dzisiaj właśnie się to stanie.Według mnie Polska wygra ale z dużymi problemami.Mój typ 2-1.

Autor analizy:grabektyper
13-10-2019 20:45
Typ:
X
Kurs:
3.65
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Nasza reprezentacja stanie dziś do kolejnego testu i w batalii o awans do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Europy, podejmie dziś Macedonię Północną. Póki co, Polska zajmuje pierwsze miejsce w grupie G o 3 punkty wyprzedzając Austrię oraz o 5 właśnie Macedonię oraz Słowenię. Do rozegrania pozostały jeszcze trzy kolejki i na tym etapie, przy dwóch drużynach awansujących, szanse na awans ma jeszcze każda z czterech wymienionych drużyn. Właśnie to sprawia, że najbliższa kolejka będzie bardzo ciekawa. Porażka w dzisiejszym meczu może oznaczać dla gości koniec marzeń o grze na Euro, dlatego uważam, że dziś wystąpią maksymalnie zmobilizowani. Tym bardziej, że w pamięci na pewno mają niezwykle pechowo przegrany z Polakami mecz przed własną publicznością w czerwcu 2019 roku. Wtedy będąc bezsprzecznie lepszą ekipą na boisku, ulegli finalnie naszej kadrze 0:1, a gola na wagę trzech punktów strzelił Krzysztof Piątek. Nie raz i nie dwa pisałem o grze naszej reprezentacji. Uważam, że jest słaba, a tak dobre wyniki to niestety w znacznej mierze albo kwestia szczęścia, albo po prostu zbierania punktów na słabych rywalach. Owszem, w piłce to także jest atut i to też trzeba po prostu umieć, ale nie zawsze da się na takich czynnikach zajść gdzieś dalej, o czym przekonują nas turnieje główne (i późniejsza zmiana trenera) do których Polacy awansują, a gdzie zazwyczaj szybko zbierają baty. Dziś czeka nas zatem bardzo ciekawe spotkanie. W obecnych eliminacjach Polska nie przegrała jeszcze spotkania przed własną publicznością.. z kolei Macedonia nie przegrała meczu wyjazdowego i zakładam, że obie te passe zostaną podtrzymane. Typuję remis.

Autor analizy:MST1980
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl