rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2015-02-25 20:45
Typ:
2 (0)
Kurs:
1.64
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Ostatnia już para 1/8 Finału Ligi Mistrzów , Bayer Leverkusen vs Atletico Madryt. Hiszpanie są zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jak i tego spotkania moim zdaniem. Mój typ na to spotkanie to wygrana Atletico w razie remisu zwrot. Bayer 04 Leverkusen zajął 2 miejsce w swojej grupie , wyprzedzając Zenit St Petersburg oraz Benfice Lizbona. Natomiast Atletico Madryt zajęło 1 miejsce w grupie wyprzedzając Juventus , Olympiacos oraz Szwedzkie Malmoe FF. Wielką stratą dla Atletico jest to że nie zagra dzisiaj kontuzjowany Koke , jego obecność wznosiła sporo jakości do gry ( ma 14 asyst w rozgrywkach.). Atletico ma skuteczny duet napastników Griezmann oraz Mandzukić jest jeszcze w obwodzie Fernando Torres. Atletico na wyjeżdzie w LM mierzyło się z Malmoe (0:2) , Juventusem (0:0) oraz z Olympiacosem (3:2). Przed sezonem doszło do paru zmian kadrowych w obozie Hiszpanów odszedł Felipe Luis , Diego Costa. Bayer Leverkusen w 2015 roku wygrał tylko jeden mecz w Bundeslidze na wyjeżdzie z Herthą (0:1). U siebie nie wygrali od 4 spotkań , ostatnie zwycięstwo zanotowali w Listopadzie 2014 roku z Koeln (5:1). W 10 ostatnich meczów na swoim terenie Leverkusen wygrało tylko 3 z Schalke , Koln oraz Zenitem St Petersburg (3-4-3). Z drużyny Aptekarzy dzisiaj nie ujrzymy kontuzjowanych Jedvaja , Bendera oraz Kruse. Ponadto za kartki pauzuje czołowy gracz ofensywny Son który w tym sezonie LM strzelił 3 gole oraz zanotował jedną asystę. Obie drużyny mierzyły się dwa razy i dwa razy był ten sam wynik (1:1). Atletico z 5 ostatnich meczów na wyjeżdzie wygrało tylko raz - z Eibarem (1:3) , przegrało 2 razy z Barceloną oraz z Celtą Vigo. Mimo braku kreatywnego Koke myśle że Atletico już w 1 meczu powinno rozstrzygnąć ten dwumecz. Hiszpańskie drużyny w 1/8 na razie wygrywają na wyjazdach ( Barcelona ,Real) Atletico ma wielkie szanse na kontynuowanie tej passy.

Autor analizy:MaciekRob22
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl