rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-02-16 15:30
Typ:
1 (-1)
Kurs:
1.93
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

W jednym z dzisiejszych spotkań niemieckiej Bundesligi na boisku w Leverkusen zobaczymy miejscowy Bayer oraz FC Augsburg.Zdecydowanym faworytem w tej konfrontacji są piłkarze gospodarzy,a każdy inny wynik niż ich pewne i przekonywujące zwycięstwo będzie dla mnie niespodzianką.Bayer zajmuje aktualnie 3-cie miejsce w ligowej tabeli,mając tylko 1 pkt straty do Borusii Dortmund oraz mając tylko 1 pkt przewagi nad 4-tym Eintrachtem.Pierwsze 3 miejsca w tabeli dają bezpośredni awans do fazy grupowej LM.Widać jest więc że stawka jest bardzo duża i jestem przekonany że piłkarze gospodarzy podejdą do tego spotkania zmotywowani i z pewnością nie zlekceważą swojego rywala.W ostatniej kolejce ligowej na swoim obiekcie Bayer przegrał mecz z Dortmundem 2:3 i w dzisiejszym meczu będą się chcieli z pewnością zrehabilitować za tą porażkę.Dużym atutem Bayeru jest z pewnością ich gra przed własną publicznością,gdzie do tej pory zdobyli 23 pkt ze wszystkich 38 pkt jakie zdobyli w tym sezonie.W znakomitej dyspozycji strzeleckiej znajduje się Kiessling,który zdobył już 14 bramek w rozgrywkach ligowych i jestem przekonany że w dzisiejszym meczu powiększy swój dorobek strzelecki przy wydatnej pomocy Schurrle oraz Castro.Z kolei Augsburg zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w ligowej tabeli,wygrywając w tym sezonie zaledwie 2 razy i według mnie w dzisiejszym meczu nie ma najmniejszych szans na zdobycie jakichkolwiek punktów.Ostatnie 3 mecze ligowe pomiędzy tymi zespołami zakończyły się wygranymi zespołu z Leverkusen minimum 2 bramkami i według mnie passa ta zostanie dzisiaj podtrzymana.

Autor analizy:sebek75
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl