rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-03-05 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.71
Bukmacher:
-100 EURO
1
0
oceń analizę

W jednym z najciekawszych środowych meczów towarzyskich zmierzą się reprezentacje Belgii oraz Wybrzeża Kości Słoniowej. Obie drużyny zakwalifikowały się na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Brazylii. Gospodarze trafili do grupy H razem z Algerią, Koreą Południową oraz Rosją. Podopieczni Marca Wilmotsa są bez wątpienia faworytem do awansu z pierwszego miejsca. Z kolei piłkarze dowodzeni przez Sabri Lamouchiego zagrają w grupie C z Kolumbią, Japonią i Grecją. Ja w tym meczu upatruje pewnego zwycięstwa gospodarzy. Po pierwsze ranking FIFA. Gospodarze plasują się na świetnym 11. miejscu, a przyjezdni na 22. Jednak najważniejszym moim argumentem przemawiającym za Belgami jest potencjał kadrowy. Ta reprezentacja przeżywa rozkwit. Na każdej pozycji mają utalentowanych graczy. Zacznijmy od tyłów. Na bramce stoi Courtois. Przez wielu ekspertów to on będzie najlepszym golkiperem w przyszłości. Zmiennikiem jego jest Mignolet, który gra w Liverpoolu. W obronie dzieli i rządzi jeden z najlepszych defensorów świata, czyli Kompany. Pomagają mu tacy gracze jak Vertonghen, Vermaelen (nieobecny w tym meczu), doświadczony van Buyten, Lombarets, czy Alderweireld. Są to gracze grający w najlepszych klubach świata. W środku pola mogą zagrać tacy piłkarze jak Witsel, Fellaini, Dembele. Na skrzydłach bądź pod napastnikiem mogą biegać Hazard ,Chadli, Mirallas, de Bruyne bądź Mertens. Na szpicy natomiast mogą grać Lukaku lub Benteke. Natomiast WKS nie mogą pochwalić się tak mocną i wyrównaną kadrą. Oczywiście mają w swoich szeregach takich graczy jak Yaya Toure, czy Drogba, ale nie posiadają np. klasowego bramkarza. Obrońcy są nieporównywalnie słabsi niż ci w Belgii. Środek pola gdyby nie było Toure wyglądałby bardzo słabo. To czym pochwalić mogą się Afykańczycy to z pewnością środkowi napastnicy. Drogba, Bony, Doumbia to światowej klasy snajperzy, jednak wątpliwym jest żeby choćby dwójka z nich zagrała razem. Podsumowując, reprezentacja Belgii jest o klasę lepsza niż ta WKS-u i jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie niemiłym zaskoczeniem.

Autor analizy:tsafack
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl