rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-03-20 21:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.03
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Jedyny mecz w dzisiejszym dniu w Angielskiej Premier League. Drużyna gospodarzy nie jest jeszcze pewna bytu w najwyzszej klasie i musi walczyc o każdy punkt w kolejnych spotkaniach. Drużyna Sunderlandu znajduje sie obecnie w środku i tabeli i już raczej nie musi sie martwić o utrzymanie. Kto jest w lepszej dyspozycji? Trudno powiedzieć dlatego nie skłaniam się na zagranie jakiegos zespoły tylko na ilość bramek w meczu. Drużyna Blackburn na własnym stadionie w 14 rozegranych spotkaniach strzeliła 20 bramek a straciła 27 więc średnia bramek na mecz wynosi ponad 3! Drużyna gości na wyjazdach w 14 rozegranych spotkaniach strzeliła 15 bramek a straciła 18 wiec srednia bramek na mecz wynosi blisko 2.5 bramki! W ostatnim ligowym meczu pomiedzy tymi zespołami padł wynik 2:1 dla Sunderlandu a w ostatnich 5 rozegranych spotkaniach pomiedzy tymi drużynami 4 zakonczyly sie overowo a 1 spotkania zakonczyło bezbramkowym remisem. Widać że pojedynki pomiedzy tymi zespołami są emocjonujące i wpada dużo bramek. Ciekawostką jest że drużyna Sunderlandu nie przegrała siedmiu kolejnych pojedynków z drużyną z Ewood Park. Czterokrotnie zwyciężała i trzykrotnie remisowała. Na stadionie Blackubrn ostatni raz Sunderland wygrał 15.11.2008 roku i wynik również był overowy bo skonczył sie wynikiem 1:2. Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku i myśle ze over w tym mecz jest najlepszym rozwiązaniem do zagrania. W dzisiejszym spotkaniu w drużynie gospodarzy nie zobaczymy: Vincea Grella a do składu wraca Bradley Orr. W drużynie gości nie pewny występu jest Phil Bardsley, natomiast na pewno w składzie nie zobaczymy: Stephane Sessegnona oraz Lee Cattermole którzy są zawieszeni oraz narzekającego na uraz łydki Kierana Richardsona

Autor analizy:Malin88
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl