rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2015-01-16 20:30
Typ:
1
Kurs:
1.99
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Pierwszym spotkaniem 21 kolejki Lique 1 będzie spotkanie Bordeaux z zespołem Nice. Faworytem wydają się być gospodarze którzy plasują się na miejscu 6 w tabeli z dorobkiem 32 oczek, jednak ostatnie zwycięstwo odnieśli ponad miesiąc temu, od tego momentu przegrali z Nantes 2:1 i zostali upokożeni przed własną publicznością przez obecnego lidera Olympique Lyon którzy wygrał 5:0 była to pierwsza porażka w tym sezonie na własnym boisku. W tym roku, bezbramkowo zremisowało w Monaco, a dziś podejmuje 12 w tabeli zespół Nice. Które w pierwszym meczu 2015 roku po bardzo dobrym spotkaniu wygrali z Lorient 3:1. Na wyjeździe w 9 rozegranych do tej pory spotkaniach zdobyli10 punktów. Warto dodać że Ostatnie dwa pojedynki obu klubów zakończyły się na Stade Jacques Chaban-Delmas remisami 1:1. A wcześniej wygrała jeszcze Nicea, która wygrała tu pierwszy raz od ponad 10 lat. Uważam że Bordeaux przerwią dziś złą passe sptkań z Nicea i odniosą zwycięstwo, taki jak w spotkaniu pierwszym w Nice, gdzie mimo że przegrywali potrafili wygrać 3:1. Z początku roku Bordeaux wygrał w pucharze z Toulousą 2:1, natomiast Nice przegrało z Valenciennes. Niec nie przywiezie do Bordeaux paru zawodników którzy są kontuzjowani albo wyjechali na PNA, nieobecnymi są X. Pentecote, M. Traoré, J. Delle, D. Digard i M. Bodmer, prawdopodobnie nie wystąpi również Ben Arfa. Żyrądyści nie mogą skorzystać z usług T. Pellenard, Tiago Ilori, Jussiê, C. Diabaté oraz Lamine Sane i Wahbiego Khazri. Moim zdaniem gospodarze powinni skromnie wygrać.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl