rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-09-18 19:00
Typ:
1
Kurs:
2.24
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W czwartkowym spotkaniu I kolejki grupy A Ligi Europy,zagrają ze sobą Borussia M'gladbach i Villarreal.Faworytem tej konfrontacji według mojej opinii są gospodarze,którzy są obecnie w lepszej dyspozycji. W lidze drużyna niemiecka zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 5 punktów,mają znakomitą dyspozycję strzelecka o czym przekonali się zawodnicy Schalke,którzy przegrali 1-4,a wcześniej Borusia pokonała w rundzie kwalifikacyjnej zespól z Sarajewa na wyjeździe 3-2,i u siebie aż 7-0.Gospodarze przed tym sezonem dość znacząco się wzmocnili kupując takich zawodników jak Hahn, Thorgan Hazard, Traore,którzy są czołowymi zawodnikami zespołu prowadzonego przez Luciena Favre. Branimir Hrgota to napastnik ,który w LE strzelił już 5 bramek i dziś liczę na jego skuteczność. Goście drużyna Villarreal w lidze hiszpańskiej zajmuje 8 pozycję notując 1 zwycięstwo ,1 remis i 1 porażkę,a w ostatniej kolejce ledwo zremisowali ze słabą Granadą 0-0.Goście w lidze grają przeciętnie(dopiero 3 kolejka) ,ale za to w pucharach też potrafili w rundzie kwalifikacyjnej strzelić w dwumeczu 7 bramek drużynie z Kazachstanu FC Astana.Drużyna Żółtej Łodzi Podwodnej miała znakomitą serię meczy bez porażki, bo na 10 ostatnich rozegranych spotkań zanotowali tylko porażkę z Barceloną 1-0,no i w ostatniej kolejce remis z Granadą,ale może to być przyczyną że trener Marcelino García Toral ma sporo kontuzjowanych zawodników a mianowicie Ikechukwu Uche,Bojan Jokić,Antonio Dorado, czy Giovani dos Santos.Dlatego uważam ,że gospodarze wygrają to spotkanie ,ponieważ są ostatnio w dobrej dyspozycji,a na swoim boisku rzadko oddają rywalowi punkty,po za tym goście zagrają w sporym osłabieniu,co było widać w ostatnim meczu ligowym,że Hiszpanie dużo tracą na grze ,kiedy brakuje tych podstawowych zawodników.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl