rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-09-06 20:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.75
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś rozegrane zostaną mecze eliminacji MŚ, a jednym ze spotkań to mecz pomiędzy Bośnia i Hercegowina a Słowacją. Faworytem są gospodarze ,którzy są liderami grupy G i inny wynik niż zwycięstwo będzie niespodzianką. W tych eliminacjach gospodarze grają znakomicie na 6 spotkań rozegranych zaliczyli 5 zwycięstw i 1 remis,a na dodatek w każdym z wygranych spotkań strzelali dużo bramek.Wygrali 8:1 z Liechtensteinem, 4:1 oraz 5:0 z Łotwą, 3:1 z Grecją, oraz 3:0 z Litwą.Bośniacy mają 3 punkty przewagi nad Grecją i między tymi drużynami rozstrzygnie się awans.Patrząc na układ meczy gospodarzy to dzisiejszy mecz i wtorkowy w Słowacji są najważniejszymi w tych eliminacjach,bo jeżeli zgarną 6 punktów to będą mogli pakować walizki do Brazylii.Do rozegrana zostaną im mecze z Liechtensteinem i Litwą ,gdzie raczej problemu nie będą mieli. W składzie gospodarzy są bardzo dobrzy zawodnicy tacy jak Dzeko E, Ibisević V,Misimović Z,Pjanić M. co daje gospodarzom plus na sam początek a dodając publiczność to w tym spotkaniu na pewno padnie sporo bramek,bo do tej pory strzelili ich aż 23. Słowacja w tych eliminacjach gra przeciętnie,bo na 6 meczy zanotowała 2 zwycięstwa ,3 remisy i jedną porażkę ,mając 7 punktów zajmują 3 miejsce w tabeli.Goście mają tylko matematyczne szanse na awans ,bo musieli by wygrać 4 ostatnie mecze wygrać a grają dwukrotnie z Bośnią i Hercegowiną, a także mają mecz z Grecją oraz Łotwą.W tym spotkaniu stawiam overa bo mając w składzie tak bramkostrzelnych zawodników inaczej nie może być.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl