rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-04-06 15:00
Typ:
2
Kurs:
1.64
Bukmacher:
64 EURO
0
0
oceń analizę

W jednym z dzisiejszych spotkań w lidze Włoskiej w ramach 32 kolejki jest spotkanie pomiędzy Cagliari a Romą. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest drużyna przyjezdna,która walczy z Juventusem o koronę Mistrza,choć do Starej Damy tracą 8 punktów, to wydaje mi się że ostatniego słowa jeszcze nie powiedzieli.Ale zacznijmy od gospodarzy drużyny Cagliari ,która zajmuje w lidze 15 miejsce z dorobkiem 32 punktów norując do tej pory 7 zwycięstw, 11 remisów i 13 porażek,strzelając przy tym 29 bramek a tracąc aż 41.Najważniejszym celem gospodarzy jest utrzymanie się w lidze i dużo im do osiągnięcia tego nie brakuje ,bo na 7 kolejek do końca mają 7 punktów przewagi nad strefą spadkową. Problemem gospodarzy jest gra ofensywna,nie maja kim straszyć w lidze ,bo najskuteczniejsi piłkarze to Nene oraz Pinila ,którzy mają po 5 trafień.Jeszcze większy problem to gra w defensywie,bo zachowanie czystego konta przychodzi im z wielkim trudem,a na tle Romy to nie wróżę im dobrego wyniku w dzisiejszym spotkaniu. Goście drużyna Romy jak już wspomniałem walczy o Mistrza,zajmują drugie miejsce z dorobkiem 73 punktów, zanotowali do tej pory 22 zwycięstwa,7 remisowi tylko 2 porażki,strzelając przy tym 62 bramki a tracąc zaledwie 17. Rzymianie są w gazie wygrali 5 ostatnich spotkań robiąc to w ładnym stylu pokonując takie ekipy jak Parmę 4-2 czy 3-2 Udinese, co w konfrontacji z tak słabym zespołem jak Cagliari nie wydaje mi się aby goście stracili punkty.Ilość zdobytych bramek w lidze pokazuje jaką siłę uderzenia mają przyjezdni mając takich zawodników jak Destro, Totti, Florenzi czy Gervinho ,którzy wiedzą jak ulokować piłkę w siatce.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl