rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-11-25 17:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.70
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W jednym z dzisiejszych spotkań angielskiej Premier League na boisku w Londynie zobaczymy jedenastki Chelsea oraz Manchesteru City.Moim zdaniem pojedynek ten nie ma zdecydowanego faworyta i dlatego też skupię się na ilości bramek w tym meczu..Uważam że możemy spodziewać się zacięto i emocjonującego meczu z dużą ilością sytuacji podbramkowych i według mnie w tym spotkaniu padną minimum 3 bramki.W zespole Chelsea po ostatnich nie najlepszych wynikach doszło do zmiany trenera i Di Mateo zastąpił Rafa Benitez.Myślę że każdy z piłkarzy gospodarzy będzie się chciał pokazać nowemu trenerowi i zagra na maksimum swoich możliwości.Jeżeli spojrzy się na wyniki ostatnich spotkań Chelsea,zarówno w Premier League,jak i w Pucharze czy LM to widać że w ostatnich 10-ciu spotkaniach aż 8 krotnie padał wynik bramkowy over 2,5.Poza tym widać jest że jeżeli Chelsea mierzy się z ekipami z czołówki Premier League np.z Tottenhamem,MU czy Arsenalem to gra futbol ofensywny,strzelając dużo bramek i też je tracąc.Z kolei w meczach ligowych Manchesteru City w większości pada wynik over 2,5 bramki,bo aż w 8-miu przypadkach z 12-tu meczów.Uważam również że obie te ekipy mają dużą siłę rażenia,zarówno w Chelsea zawodnicy tacy jak Torres,Mata czy Hazard jak i w MC gracze tacy jak Aguerro,Tevez,Nasi czy Silva mogą strzelić po kilka bramek i przesądzić o wyniku spotkania.Biorąc po uwagę ostatnie 7 meczów pomiędzy tymi ekipami,to w aż 6 z nich padał wynik over 2,5 i jestem przekonany że podobnie będzie w dzisiejszym meczu.

Autor analizy:sebek75
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl