rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-06-26 20:00
Typ:
1
Kurs:
2.00
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz w którym mimo wszystko gram na faworyta. Uzbekistan owszem bardzo dobrze zaprezentowali się w meczu z Nową Zelandią 3:0, ale było to tylko spotkanie z Nową Zelandią. Chorwacja natomiast również nie zawiodła i pokonała w pierwszej kolejce Urugwaj 1:0. Patrząc na kursy uważam, że są nieco zawyżone. Wszystko zapewne przez fakt, że Uzbekistan wygrał i to dość przekonująco z Nową Zelandią. Był to jednak dość słaby rywal, na tle którego zespół Uzbekistanu mógł pokazać się z lepszej strony i rywal pozwalał im na więcej. Myślę, że Chorwacja postawi im zdecydowanie trudniejsze warunki. Zespół Chorwatów prowadzonych przez Dinko Jeličića wygląda naprawdę nieźle. Mają w swoim składzie sporo naprawdę ciekawych zawodników na czele z Marko Livaja z włoskiej Atalanty. Kursy według mnie na Chorwatów jest wysoki ale myślę, że są mimo wszystko faworytem tego starcia i mam nadzieje, że zdobędą w tym spotkaniu komplet punktów.

Autor analizy:krz-widzew
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl