rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-09-29 13:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.74
Bukmacher:
74 EURO
0
0
oceń analizę

I ostatnie spotkanie na sobotę jakie przygotowałem to mecz pomiędzy Duisburgiem a Jahn Regensburg. Druga liga Niemiecka i spotkanie ostatniej drużyny w lidze, czyli Duisburga, który zgromadził tylko dwa oczka, po dwóch remisach, a były to spotkania z Magdeburgiem oraz Unionem Berlin. Ich bilans bramkowy jest ujemny, 6-14 i jak widać, można śmiało grać na over 2,5 gola kiedy ta drużyna gra. Goście - po efektownym i bardzo wysokim zwycięstwie nad Hamburgiem na ich stadionie, przypomnę że było aż 5-0 ! I po ostatnim wygranym meczu u siebie z Heidenheim 2-1, myślę,że są w niezłej formie i powinni się uporać ze słabym przeciwnikiem jakim jest Duisburg. Duisburg na ostatnie pięc spotkań, aż cztery razy grał na over 2,5 gola, więc i ja w tym meczu będę próbował złapać ten typ. Wynik jaki przewiduję, wygrana gości 1-3. Nie sądzę, żeby gospodarze jakoś specjalnie podnieśli się po kilku porażkach i myślę, że może to za wcześnie wyrokować, ale raczej będzie im się ciężko utrzymać w lidze.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl