rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2016-08-13 16:00
Typ:
2
Kurs:
2.29
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W lidze Angielskiej Premier League spotykają się : Everton - Tottenham. Gospodarze w ostatnim meczu z tym rywalem zremisowali 1:1. Jednak mecze sparingoiwe nie były po myśli Evertonu gdzie ulegli dwukrotnie porażka z Espanyol 0:1 i z Betisem 1:2 w tym spotkaniu potrzebne były rzuty karne by rozstrzygnąć wynik meczu. Goście o wiele lepiej się prezentują co prawda przegrali z Juve 1:2 ale porażka z takim wielkim klubem na pewno nie przynosi im ujmy a przeciwnie wiele od nich mogli się nauczyć. W drużynie gości wielkie wzmocnienia w ataku zobaczymy sprowadzonego z Eredivisie Vincenta Janssena , kolejne wzmocnienia to Victor Wanya z Southampton. Gospodarze prowadz zła politykę transferową i jeśli dalej tak pódzie z klubu na pewno odejdzie Romelu Lukaku, który jest kuszony przez inne kluby większym zarobkiem. Everton w poprzednim sezonie radził sobie źle w obronie gdzie stracili ponad 55 bramek , wielu potrzebnych było zmieniników , ale ławka rezerowych była tak wąska że nie było w czym wybierać. Typ 2.

Autor analizy:jasiek1274
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl