rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-07-09 19:00
Typ:
X
Kurs:
3.30
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Sytuacja w grupie B jest już praktycznie jasna. Z 6 punktami pewnie prowadzą Francuzi, którzy mogą imponować bilansem bramkowym 4:0. Wygrali 3:0 z Serbia oraz 1:0 z Chorwacją. Anglicy spisują się nieco gorzej, do tej pory zgromadzili 4pkt. po remisie z Chorwacją oraz wygranej nad Serbami. Obie drużyny satysfakcjonuje remis. W przypadku Hiszpanów spowoduje to uniknięcie w dalszej rundzie Hiszpanii, a Anglikom zapewni pewny awans. Zależeć na wygranej bardziej powinno potencjalnym gościom, jednak nie jest łatwo przedrzeć się przez solidną obronę Francuzów. W moim odczuciu może to być typowy nudny ostatni mecz grupowy. Grę prowadzić powinny Anglicy gdyż poniekąd to im bardziej powinno zależeń na wygranej. Jeśli nie stracą pierwsi bramki to jednak szaleńszych ataków przeprowadzać nie powinni. Obie ekipy mogą kalkulować, remis jest tutaj całkiem prawdopodobny. Dodatkowo oba ostatnie pojedynki pomuiędzy tymi zespołami kończył się właśnie wynikami remisowymi, odpowiednio 2:2 oraz 1:1. Poczatek meczu o godzinie 19:00. Mój typ to 0:0.

Autor analizy:emmi
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl