rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2016-03-18 20:30
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.67
Bukmacher:
67 EURO
0
0
oceń analizę

W meczu 30 koljki hiszpańskiej Primiera Division Getafe podejmie Eibar. Dla gospodarzy to bardzo ważny mecz. Getafe znajduje się obecnie w strefie spadkowej. W ostatnich ośmiu meczach w lidze Getafe potrafiło strzelić zaledwie jedna bramkę! Indolencja strzelecka wśród zawodników Getafe jest porażająca. Najlepszy strzelec Alvaro Vasquez ma zaledwie 5 goli na koncie. Grając u siebie Getafe też wielu goli nie traci. Ostatnie mecze to 1:1 z Sevillą i 0:1 z Celta Vigo. Faktem jest że w ostatnim meczu z udziałem Getafe padło aż 6 goli ale była to porażka z Barceloną 0:6. Eibar też nie należy do ultraofensywnych druży. Dość powiedzieć, że w ostatnich czterech meczach Eibar trafiło do siatki tylko raz. W ostatnich pięciu meczach z udziałem Eibar 3 razy padał wynik poniżej 2,5 gola. Jak widać z przytoczonych statystyk obie drużyny mają problemy ze zdobywaniem goli. Dlatego też typ under 2,5 gola jest według mnie bardzo prawdopodobny.

Autor analizy:Jacek1922
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl