rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-06-27 21:00
Typ:
X
Kurs:
3.50
Bukmacher:
250 EURO
0
0
oceń analizę

W Pucharze Konfederacji w spotkaniu polfinalowym zagraja Hiszpania - Włochy. Zwyciezca zagra w finale z Brazylia,ktora wczoraj po zacietym meczu pokonala Urugwaj 2:1. Pierwszy raz dla Brazylii bramki nie zdobyl Neymar ale asystowal w najwazniejszym momencie i drugim golu. Hiszpania wygrala z latwoscia swoja grupe i zajela w niej 1 miejsce. Pokonywali po drodze takie zespoly jak: Urugwaj 2:1, Tahiti 10:0, Nigerie 0:3. We wszystkich 3 pojedynkach stracili tylko 1 bramke co czyni ich zespol najlepszym w obronie. Wlosi zapewnili sobie awans z 2 miejsca. W 3 meczach wygrali 2 razy z Meksykiem 1:2 i 4:3 z Japonia. W ostatnim meczu nie sprostali Brazylii z ktora polegli 2:4. W dzisiejszym meczu zabraknie kilku kluczowych pilkarzy z Wloch, tj : Mario Balotellego i Ignazio Abate, doznali oni kontuzji w meczu z Brazylia. Cesare Prandelii zdecyduje sie prawdopodobnie na ustawienie 3-4-2-1. Przewidywana 11 Wloch: Bonucci, Barzagli, Chiellini, Giaccherini, Christian Maggio, Daniele De Rossi, Andrea Pirlo, Alberto Gilardino, Claudio Marchisio, Antonio Candreva. Wlosi maja bardzo dobra obrone i z pewnoscia Hiszpanom bedzie bardzo ciezko zdobyc gola. Moj typ x.

Autor analizy:jasiek1274
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl