rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-06-25 22:00
Typ:
2 (-1)
Kurs:
1.70
Bukmacher:
70 EURO
0
0
oceń analizę

W jednym z dzisiejszych spotkań grupy E brazylijskich MŚ na boisku zobaczymy jedenastki Hondurasu oraz Szwajcarii.Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są piłkarze z Europy,a każdy inny wynik niż ich pewne i przekonywujące zwycięstwo będzie dla mnie dużą niespodzianką.W grupie tej jedynym pewniakiem do awansu do fazy pucharowej jest jak na razie tylko Francja,która wygrała 2 swoje dotychczasowe mecze,natomiast Szwajcaria oraz Ekwador mają w swoim dorobku po 3 pkt i sprawa awansu jest dla tych ekip jeszcze otwarta.Szwajcaria aby liczyć na awans do kolejnej fazy musi to spotkanie wygrać i liczyć na potknięcie Ekwadoru w meczu z Francją.Dlatego też jestem przekonany że Helweci w tym spotkaniu zagrają na maksimum swoich możliwości i nie zlekceważą swoich dzisiejszych rywali.Poza tym Szwajcarzy będą się chcieli zrehabilitować za wysoką porażkę w meczu z Francją,a graczy tacy jak Drmić,Shaqiri,Xhaka czy Behrami powinni nam zapewnić wysoką jakość Szwajcarów w ofensywie.Z kolei Honduras przegrał 2 swoje dotychczasowe spotkania na Mundialu,przegrywając zarówno z Francją i Ekwadorem i według mnie ekipa ta dzisiaj poniesie 3 porażkę i jako jedna z nielicznych zakończy ten turniej z zerowym kontem punktowym.Reasumując,uważam że zarówno dyspozycja jak i umiejętności poszczególnych graczy a także potencjał obu zespołów pozwoli wygrać Helwetom minimum 2 bramkami

Autor analizy:sebek75
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl