rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-07-03 19:55
Typ:
X
Kurs:
3.33
Bukmacher:
233 EURO
0
0
oceń analizę

W 1/8 finału Mistrzostw Świata do lat 20 w Turcji zmierzą się ekipy Iraku i Paragwaju. Przed turniejem nikt nie dawał nawet najmniejszych szans ekipie Iraku, że wyjdzie z grupy, ale udało im się. Mimo to dziś znów nie występują w roli faworytów. Obie ekipy spotkały się na MŚ tylko raz, w 1977 roku Paragwaj wygrał 4:0. Dziś nic nie wskazuje, żeby wynik się powtórzył choć większość ekspertów typuje ich jak faworytów do awansu. Irak to niespodziewany zwycięzca grupy E. Choć źle zaczęli turniej, bo w meczu z Anglią przegrywali po 45 minutach 0:2. Mimo to udało im się doprowadzić do wyrównania, strzelając gola na 2:2 w 93 minucie. Później niespodziewanie pokonali 2:1 Egipt i Chile. Natomiast Paragwaj na starcie zremisował 1:1 z Mali. Później wymęczył zwycięstwo 1:0 z Meksykiem, co można było uznać za sporą niespodziankę. Na koniec fazy grupowej zremisował 1:1 z Grecją, grając prawie godzinę w osłabieniu, po tym jak jeden z piłkarzy Paragwaju dostał czerwoną kartkę. Paragwajczycy udowodnili, że bardzo dobrze spisują się w defensywie i są niebezpieczni w kontrataku. Natomiast Irak to drużyna grająca ofensywnie i bardzo odważnie. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie, które moim zdaniem nie zakończy się po 90 minutach. Typuję remis.

Autor analizy:seamus
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl