rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-02-01 17:00
Typ:
1
Kurs:
1.00
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

Buyuksehir - Karabukspor Typ: Over 1.5 1st half Kurs: 3.0 Bukmacher: Bet365 Godzina: 17:00 Rozpoczynamy 24. kolejke Tureckiej Superligi. Tym razem naprzeciw siebie staną ekipy Buyuksehiru i Karabuksporu. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie, jednak pod innym względem. Gospodarze walczą o awans do Ligi Europejskiej i są na dobrej drodzę. Na dzień dzisiejszy są na 7. pozycji i tracą 4 punkty do Sivassporu, lecz za nimi jest grupa ekip, która traci po 2-3 punkty. Zupełnie inaczej ma się sytuacja gości, którzy są na miejscu spadkowym 16. i do drużyny bezpiecznej tracą już aż 5 punktów i dzisiejsze spotkanie, może ich jeszcze bardziej przybliżyć do gry na zapleczu Superligi. Buyiksehiru gra przyzwoicie przed własną publicznością bilans 5-5-1, jak widzimy polegli tylko w jednym spotkaniu z Trabzonsporem 2:0. Grają falami, ostatnio po aż 4 porażkach z rzędu, wygrali kolejne trzy mecze. Strzelili przed własną publicznością 18 bramek przy 11 straconych. Overowali w 5 z 11 meczy. Overy do przerwy w 7 spotkaniach w sezonie. Kardemir u siebie gra całkiem przyzwoicie, jednak na wyjazdach to totalna porażka, zaledwie jeden punkt w 12 meczach. Aż 26 straconych bramek przy zaledwie 8 strzelonych. Overowali na wyjazdach w 8 meczach, a over do przerwy pokrywali w 5 meczach. W pierwszej części sezonu wygrali gospodarze z Kardemiru, którzy strzelili wtedy dwie bramki. Wskazuję dziś na gospodarzy, którzy grają u siebie poprawnie, a przy bardzo słabej postawie wyjazdowej Karabukspora, dziś nie powinni mieć problemu.

Autor analizy:Sandwicz
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl