rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-11-17 15:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.20
Bukmacher:
120 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś o godzinie 15:30 czeka nas rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Brazylii. Kamerun podejmie reprezentacje Tunezji. Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W tym meczu widze jednak inny scenariusz i to zdecydowanie. Stawiam na powyżej 2,5 bramki w tym meczu. A to dlatego iż jest to mecz rewanżowy. Drużyna, która pierwsza straci bramkę będzie musiała zaatakować, co daję szanse na kontrataki. Licze właśnie na taki scenariusz. Ponadto patrząc na mecz bezpośrednie pomiędzy tymi reprezentacjami możemy śmiało powiedzieć, że strzelać bramki potrafią. Padały wyniki 3-0 2-2 3-2. Kamerun w swojej grupie zajął 1 miejsce. 6 meczy 13 oczek. Bilans 4 zwycięstwa 1 remis oraz 1 porażka. 8-3 w bramkach. Tunezja w swojej grupie nie przegrała. 6 meczy 14 oczek 4 zwycięstwa 2 remisy. W bramkach 13-6, co daje nam 3,2 bramki na mecz. Licze na Samuela Eto w drużynie Kamerunu. Patrząc na inne pary finałowe w Afryce. W każdym z nich padały bramki co za tym idzie over 2,5. Typ 2-1.

Autor analizy:madej
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl