rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-02-26 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.55
Bukmacher:
55 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz pucharu Niemiec pomiędzy Wolfsburgiem i Offenbachem. W meczu tym typuję zwycięstwo przedstawiciela Bundesligi. Wolfsburg w Bundeslidze zajmuje ostatnie premiowane utrzymaniem miejsce, ma jednak dużą przewagę nad spadkiem. Jedyną drogą do europejskich pucharów staje się DFB Pokal, tym bardziej, że główni faworyci - Bayern, Borrusia - zajęci są grą w Lidze Mistrzów i dodatkowo wpadli na siebie w pucharze, więc jedna z tych drużyn odpadnie. Wolfsburg na wyjazdach w lidze radzi sobie wyśmienicie, gdzie ustępuje jedynie Bayernowi i Borussi. Najlepszym strzelcem jest Dost, bardzo dobrze gra Diego i Naldo. Obrona spisuje się dosyć dobrze. Offenbach na co dzień występuje w 3 lidze i zajmuje tam 12 miejsce. U siebie nie gra nadzwyczajnie. Najlepszym strzelcem jest Fescht (zdobywca 10 bramek). Myślę, że nie mądre by było podawanie statystyk z pucharu ponieważ niektóre drużyny odpuszczają te rozgrywki. Myślę, że ogromna różnica w poziomie lig zadecyduje o wysokim zwycięstwie Wolfsburgu i jego awansie do następnej rundy rozgrywek.

Autor analizy:ROBOCOpp
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl