rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-06-22 21:00
Typ:
1
Kurs:
2.51
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś w grupie H odbędzie się ciekawe spotkanie pomiędzy Koreą Południową a Algierią.Jest to spotkanie o zachowanie szans awansu do następnej rundy turnieju.Zdecydowanego faworyta w tym spotkaniu nie ma bo obie drużyny prezentują podobny poziom,ale ja osobiście więcej szans daje graczom z Azji. Zawodnicy z Azji swoje spotkanie inauguracyjne zremisowali z Rosją 1-1 w dość szczęśliwie zdobywając bramkę po katastrofalnym błędzie bramkarza.Podopieczni Myung-Bo Hong słyną z bardzo dobrej organizacji gry w formacjach defensywnych ,co było widać w meczu z Rosją gdzie przeciwnicy mieli spore problemy ze stworzeniem sobie dobrych okazji strzeleckich. Drużyna Korei nie ma wielkich piłkarzy a najbardziej znanym jest Heung-Min Son, zawodnik Bayeru Leverkusen. Największym atutem drużyny z Azji jest to że często decydują się na strzały z dystansu ,co przy sposobie gry Algierii może być kluczem do zwycięstwa.Po za tym Korea ma w swoim składzie paru szybkich piłkarzy którzy potrafią zaskoczyć przeciwnika a myśląc o dalszym uczestnictwie na mundialu muszą to spotkanie wygrać.Algieria to według mnie najsłabszą drużyna tej grupy co było widać w meczu przeciw Belgii,gdzie przegrali 2-1 strzelając bramkę z rzutu karnego a potem bronili się całą drużyną. W dzisiejszym spotkaniu przypuszczam będzie podobnie podopieczni Vahid Halilhodžicia zagrają w skomasowanej defensywie licząc na kontrataki.W ofensywie drużyna Algierii nie ma za dużo argumentów a tacy zawodnicy jak Sam Feghouli, Taider, Bentaleb nie gwarantują piłkarskiej klasy. Największym atutem zawodników z Afryki jest gra defensywna o czym przekonali się Belgowie ,którzy mieli spore problemy z wygraniem spotkania,a na poprzednim mundialu doznali tego Anglicy którzy zremisowali bezbramkowo.Moim zdaniem w tym meczu większe szanse na zwycięstwo ma drużyna Korei,która w meczu przeciw Rosji pokazała że potrafi grać w piłkę ,a przecież drużyna z Europy jest silniejszym przeciwnikiem niż Algieria.Więc warto zaryzykować i postawić na zwycięstwo Korei po wysokim kursie.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl