rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2015-12-20 15:30
Typ:
2
Kurs:
1.57
Bukmacher:
57 EURO
0
0
oceń analizę

W jednym z dzisiejszych spotkań polskiej Ekstraklasy na boisku zobaczymy jedenastki Korony Kielce oraz Legii Warszawa.Moim zdaniem faworytem tej konfrontacji są gracze przyjezdnych,którzy nie powinni mieć dzisiaj problemów ze zdobyciem 3 pkt.Wojskowi aktualnie zajmują pozycję wicelidera z dorobkiem 37 pkt,tracąc do prowadzącego Piasta 5 pkt i sprawa tytułu mistrzowskiego jest cały czas otwarta,a walka o niego rozstrzygnie się według mnie w meczach ze słabszymi rywalami i podstawą jest żeby w nich nie pogubić punktów.Jestem przekonany że gracze Legii zdają sobie z tego sprawę i podejdą do tego meczu maksymalnie zmotywowani i nie zlekceważą swojego rywala.Za zespołem gości przemawia przede wszystkim prezentowana w ostatnim czasie dyspozycja,gdyż Wojskowi kontynuują passę 7 spotkań ligowych bez porażki w tym czasie zdobywając aż 17pkt,pokonując w tym czasie m.in. Lechię Gdańsk czy Pogoń Szczecin a więc zespoły o wyższym potencjale od Korony.Z kolei gospodarze dzisiejszego meczu spisują się ostatnio fatalnie,nie potrafiąc wygrać od 5-ciu ligowych kolejek w tym czasie zdobywając zaledwie 1 pkt.Ogromnym problemem Korony w tym sezonie są ich występy przed własną publicznością,gdzie zdobyli tylko 5 pkt w 9-ciu domowych potyczkach i pod tym względem są najsłabszym zespołem Ekstraklasy.Bardzo dużym atutem Legii jest również znakomita forma strzelecka Nikolića,który w rozgrywkach ligowych strzelił już 20 bramek i jestem przekonany że dzisiaj piłkarz ten poprawi swój dorobek strzelecki.Za zespołem stołecznym przemawia również bilans ostatnich meczów ligowych pomiędzy tymi ekipami,gdyż z ostatnich 10-ciu konfrontacji Legia górą była 6-krotnie przy 3-krotnej wygranej Korony.Podsumowując,uważam że prezentowana dyspozycja,potencjał obu ekip oraz umiejętności poszczególnych graczy pozwolą zwyciężyć zespołowi Wojskowych.

Autor analizy:sebek75
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl