rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2017-02-10 20:30
Typ:
1
Kurs:
1.70
Bukmacher:
70 EURO
0
0
oceń analizę

Po zimowej przerwie Lech Poznań swoje pierwsze spotkanie rozegra przy Bułgarskiej z Termalicą Nieciecza. Zespół z Poznania wzmocniło dwóch graczy: Mihai Radut i Volodymyr Kostevych. Odeszli: Paulus Arajuri (co było od dawna wiadome) i zostali wypożyczeni Formella, Jóźwiak i Gumny. Lech po słabym początku pod koniec ubiegłego roku zaczął łapać formę, zgranie, zrozumienie. Gra mogła się podobać i widać było rękę trenera Bjelicy. Dobrą atmosferę widac było także w zespole podczas przygotowań do rundy rewanżowej. Zawodnicy zapowiadają walkę o najwyższe miejsca w lidze. Aby tak się stało Lech musi punktować. Okazję na przeskoczenie w tabeli rywala Lech będzie miał w piątek. Poznaniacy są dla mnie faworytami tego meczu. Po pierwsze mają lepszy skład. Widać to zwłaszcza w drugiej linii, gdzie Lech ma bardzo dobrych kreatywnych zawodników. Do formy doszli także napastnicy Robak i Kownacki. Tym drugim interesują się już kluby zagraniczne. Tak Nielsen wrócił do gry. Po drugie Lech gra u siebie a to zawsze wartość dodana dla Kolejorza. I w końcu w zespole jest dobra atmosfera co jest również ważne. Termalica miała spokojną zimę. Pod koniec roku 2016 zespół zaczął tracić trochę impet. Podczas przygotowań do wiosny popularne Słoniki przegrały z Karabachem Agdam 2:3. Lech w sparingach nie przegrał meczu. Uważam, że Poznaniacy zrobią wszystko by dobrze zacząć rundę wiosenną i ta determinacja plus lepszy skład i atut własnego boiska da im zwycięstwo. Stawiam 1.

Autor analizy:Jacek1922
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl