rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2016-09-17 13:00
Typ:
over 4.5
Kurs:
3.49
Bukmacher:
249 EURO
0
0
oceń analizę

Dzisiejszy mecz będzie na pewno otwarty i spodziewam się dużo bramek ze strony Barcelony po kiepskim występie z Alves.Beniaminek La Liga po wyrównanym meczu uległ ostatnio Sportingowi w Gijon odpowiadając na dwa trafienia gospodarzy w pierwszej połowie tylko jednym trafieniem w drugiej odsłonie.Leganes dobrze zaczęło nowy sezon zdobywając cztery punkty w dwóch spotkaniach z Celtą na wyjeździe i u siebie z Atletico wiec porażka ze Sportingiem jest ich pierwsza w rozgrywkach, w których uczestniczą po raz pierwszy w historii.Swojego pierwszego gola w dopiero trzecim występie w karierze w La Liga strzelił lewy obrońca Diego Rico. Nadal bez gola pozostaje środkowy napastnik Miguel Angel Guerrero. Zaledwie 45 minut w tym sezonie zagrał Alexander Szymanowski, który w poprzednim sezonie Segunda Division strzelił 12 goli i zaliczył 11 asyst.Katalończycy sensacyjnie przegrali ostatnie spotkanie z Alaves u siebie 1:2 co prawda odrabiając stratę jednego gola na początku drugiej połowy, ale później tracąc jeszcze jedną bramkę.W drużynie zadebiutowało dwóch graczy kupionych w ostatnich dniach okienka transferowego: kontuzjowanego ter Stegena zastąpił Cillessen, a na środku ataku zagrał Paco Alcacer.Po przegranym meczu przypomniano podobny mecz z beniaminkiem sześc lat temu kiedy Katalończycy tuż po przerwie reprezentacyjnej przegrali z Herculesem Alicante 0:2. Luis Suarez strzelił sześć bramek w sześciu pierwszych oficjalnych spotkaniach Barcelony w tym sezonie co jest najlepszym startem Urugwajczyka w rozgrywki w klubie z Katalonii.

Autor analizy:Przemas92ck
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl