rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2016-03-12 15:30
Typ:
1
Kurs:
1.60
Bukmacher:
60 EURO
0
0
oceń analizę

Dla Borussia Monchengladbach to spotkanie bedzie bardzo ważne bowiem w walce o europejskie puchary jest 6 zespołów a miejsc tylko 4 wiec ktoś przegra tą rywalizacje. Borussia obecnie zajmuje ostanie miejsce premiowane liga europejska czyli plasuje sie na miejscu 6 z dorobkiem 39 punktów. Rywale zFrankfurtu nad Menem są w jeszcze gorszej sytuacji zajmują 16 miejsce które daje im obecnie gra w barażach o utrzymanie w lidze. Ostatnie spotkanie wygrali na początku roku w pierwszym spotkaniu z Wolfsburgiem 3:2. Od tamtej pory odnotowali 4 remisy i trzy porażki. W delegacji Eintraht z bilansem 2-3-7. Monchengladbach przed ygodniem przegrał z Wilkami w bardzo ważnym spotkaniu, u siebie jes bardzo groźny bilans 9-1-3. Trzeba też zaznczyć że proboją też dorównać Dortmundowi i Bayernowi pod kątem strzelonych bramek, obecnie tylko 9 mniej, niestety sporo też traca. Pierwsze spokanie we Frankfurcie zakączyło się wygraną Borussi 5:1. Natomiast ostatni pojedynek na Borussia-Park wygrał Eintracht 3:1. Dziś goście zagrają bez kontuzjowanych Andersona, Zambrano, Fluma, Meiera i Stendera, a dodatkowo chorzy są Ignjovski i Gacinovic. Gospodarze zagrają już standardowo bez kontuzjowanych Alvaro Domingeza, Jantschke, Stranzla, Wendta i Schulza. MOim zdaniem gospodarze z Monchengladbach nie powinni mieć dziś większych problemów z zdobyciem trzech punktów.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl