rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-02-11 20:45
Typ:
1
Kurs:
3.50
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

@1 kolejka holenderskiej ekstraklasy i mcz NAC Breda vs Ajax.Tydzień po katastrofalnej porażce na własnym stadionie Ajax liczy na pierwszą wygraną w tym roku. Tyle, że Breda u siebie przegrywa sporadycznie. Ajax potrzebuje punktów jeśli chce się liczyć w walce o mistrzowską koronę, a tymczasem zagra na wyjeździe z Bredą, którą trudno pokonać na jej własnym stadionie. Feyenoord i Twente to jedyne zespoły, który wygrywały na Brabant a poległ chociażby niedawny lider tabeli AZ Alkmaar. Ogólny bilans Bredy na swoim stadionie to 5;3;2 a ostatnia porażka miała miejsce na początku sezonu. Ajax w tym roku gra fatalnie jak do tej pory przegrał w pucharze z Alkmaar w lidze z nimi zremisował ale poległ z Feyenordem oraz Utrechtem. Dodatkowo w Ajaxie jutro nie zagrają Nicolai Boilesen, Andre Oojier, Kolbeinn Sigthorsson, Derk Boeriggter, Theo Janssen i Gregory van der Wiel. Myślę że Breda nie jest faworytem ale stać ich na ogranie słabego ostatnio Ajaxu.

Autor analizy:Tiger32
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl