rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-11-08 19:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.76
Bukmacher:
76 EURO
0
0
oceń analizę

Ostatnio na szkoleniowca Napoli Waltera Mazzarriego spadły gromy krytyki ponieważ według wielu rozgrywki Ligi Europejskie traktuje po macoszemu. Do tego dochodzą oczywiście ostatnio słabsze wyniki w Serie A. Walter Mazzarri nie zamierza natomiast zmieniać taktyki na Ligę Europejską i dziś zapewne znów zobaczymy kilu zawodników, którzy w lidze grają mniej to oczywiście ułatwi zadanie Dnipro, które jest dość niespodziewanie liderem grupy z kompletem zwycięstw. Postanowiłem zagrać w tym spotkaniu powyżej 2.5 strzelonych bramek w meczu. Dipro jak na razie strzela w każdym spotkaniu, w trzech meczach grupowych zdobyli już 8 goli i myślę, że dziś mogą poprawić tą statystykę. Napoli natomiast gra u siebie i mimo, że Walter Mazzarri mówi, że nadal będzie dawał szansę rezerwowym to jednak podkreśla również, że jego drużyna nadal nie straciła szans na awans z grupy i dziś postawi na taką "jedenastkę", która da jego drużynie zwycięstwo. Myślę, że możemy spodziewać się dość otwartego spotkania, bowiem i jedni i drudzy raczej preferują ofensywny styl gry. Jedni i drudzy również będą grali w tym meczu o zwycięstwo co zapowiada, że powinniśmy zobaczyć sporo bramek, tym bardziej, że w obu ekipach są zawodnicy którzy potrafią zdobywać bramki. Przypomnę również, że w pierwszym meczu Dnipro wygrało 3-1 więc mieliśmy over 3.5 goli i myślę, że dziś jest szansa na powtórzenia jak nie poprawę takiego wyniku strzeleckiego. Napoli co prawda ostatnio nie imponuję formą strzelecką (widać, że zespół jest w lekkim dołku) ale już Dnipro w ostatnim czasie regularnie strzela 2 bramki na mecz czy jak to było w meczu z Napoli 3. Over na to spotkanie wydaje się więc dobrym pomysłem tym bardziej, że jak już pisałem obie ekipy zagrają tu o zwycięstwo więc emocje i mam nadzieje bramki w tym meczu są gwarantowane.

Autor analizy:krz-widzew
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl