rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2016-08-22 18:30
Typ:
over 3.5
Kurs:
2.57
Bukmacher:
157 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz pucharowy w Niemczech, który moim zdaniem będzie opiewać w bardzo dużą ilość strzelonych bramek. Spotkają się drużyny Offenbacher i Hannover, które już w tym sezonie osiągają niesamowite statystyki strzeleckie. Gospodarze wśród bukmacherów stoją na przegranej pozycji, ale inne mecze z dni poprzednich pokazały że można śmiało walczyć z drużynami z wyższych lig. Offenbacher dobrze rozpoczął rozgrywki, gdzie w 3 meczach, osiągnął 1 wygraną u siebie i 2 remisy na wyjazdach, więc atmosfera musi być dobra. Ich bilans bramkowy 6:5, więc średnio 2 bramki zdobywają i 2 tracą, ale przed własną publicznością mogą wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Ich przeciwnik Hannover z Arturem Sobiechem sezon rozpoczął bardzo mocno!! 2 mecze ligowe, to 2 wygrane przy bilansie bramkowym 7:1, z tego mecz na wyjeździe 4:0 z Kaiserslautern. Ważną statystyką jest to, że łącznie z ww. meczami ligowymi, w przygotowaniach sezonowych Hannover rozegrał 9 meczów i w każdym meczu strzelał minimum 3 bramki!!!

Autor analizy:andy1972
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl