rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-11-25 15:00
Typ:
under 3.5
Kurs:
2.04
Bukmacher:
104 EURO
0
0
oceń analizę

Serie A Pescara Calcio kontra As Roma. Początek tego meczu o 15:00. Roma po dwóch zwycięstwach na własnym boisku w najbliższy weekend będzie miała okazję zatriumfować też na wyjeździe. Potyczka z Pescarą zapowiada się dość jednostronnie. Beniaminek w dwóch ostatnich meczach z Juventusem i Sieną zanotował dwie porażki, stracił siedem goli i strzelił tylko jedną bramkę. 25 bramek padło we wszystkich pięciu spotkaniach wyjazdowych rozegranych w tym sezonie przez Romę. Pescara tymczasem u siebie 12 bramek straciła w zaledwie trzech meczach - z Interem, Lazio i Juventusem. Bezpośrednie starcie byłej i obecnej drużyny Zdenka Zemana może zapowiadać się podobnie. Ja jednak zaryzykuje i postawię na under 3,5 . Sądzę że padnie mniej niż 4 gole w tym spotkaniu . Jeszcze w poprzednim sezonie na drugoligowych boiskach zespół gospodarzy prowadził obecny szkoleniowiec Romy Zdenek Zeman. Po awansie drużyna szybko została sprowadzona na ziemię już w pierwszej kolejce przegrywając z Interem 0:3. Pojedynki z czołowymi drużynami Serie A nie są zresztą ulubionymi dla beniaminka. Trzy gole w Pescarze poza Interem zdobyło także Lazio, a niedawno wynik ten podwoił Juventus. Chcąć czy nie chcąc Ci piłkarze muszą się starać zatrzymać jutrzejszych rywali przed polem karnym ponieważ jak tak dalej pójdzie spadną znów o ligę niżej. Myślę że na ten mecz Calcio się zepnie i powalczy na wyższym poziomie. Jednak nie ma co liczyć na ich wygraną. Typ na mniej niż 3 gole może się sprawdzić dlatego , że Pablo Daniel Osvaldo nie wziął udziału w piątkowym treningu z powodu choroby. Występ w niedzielnym spotkaniu z Pescarą stoi pod dużym znakiem zapytania. Autor siedmiu goli w dziewięciu wystepach w Serie A, opuścił trening z powodu problemów z przewodem pokarmowym. Nie wiadomo czy będzie gotowy na spotkanie ligowe z Pescarą. Jego absencja to szansa na występ dla Mattia Destro od pierwszych minut. Nie zagra w meczu z beniaminkiem także Erik Lamela z powodu urazu.

Autor analizy:dzako25
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl