rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-03-23 15:30
Typ:
X
Kurs:
3.10
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W drugim niedzielnym spotkaniu T-Mobile Ekstraklasy zagrają ze sobą drużyny Pogoni Szczecin i Ruchu Chorzów. Gospodarze w obecnym sezonie spisują się naprawdę dobrze i będą chcieli to potwierdzić w meczu z dobrze spisującym się na wiosne zespołem Ruchu Chorzów. Podopieczni Dariusza Wdowczyka są bardzo bliscy zapewnienia sobie miejsca w pierwszej 8 i osiągnięcia bardzo dobrego miejsca na koniec rozgrywek. Drużyna ze Szczecina w tym roku nie doznała jeszcze porażki i przedłużenie tej passy jest celem minimum dla jedenastki ze Szczecina. W ostatnich 3 meczach gospodarze za każdym razem remisowali, dlatego dzisiaj liczą na zdobycie 3 punktów. Pogoń w obecnym sezonie dobrze spisuję się na własnym stadionie, ponieważ Portowcy przegrali tam tylko 2 mecze. Piłkarze Ruchu Chorzów po bardzo dobrym okresie gry, kiedy odnosili zwycięstwo za zwycięstwem przed tygodniem dość nieoczekiwanie przegrali spotkanie z Piastem Gliwice na własnym obiekcie. Niebiescy stracili wówczas pierwsze punkty od początku grudnia ubiegłego roku, kiedy przegrali w Warszawie z Legią. W międzyczasie potrafili odnieść sześć kolejnych zwycięstw i awansować w lidze na 3 miejsce. Podopieczni Jana Kociana są najlepiej punktującą drużyną na wyjazdach w całej lidze, ponieważ wygrali w tym sezonie już 6 razy. Bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami w ostatnich latach jest wyrównany a z ostatnich 5 bezpośrednich spotkań aż 3 zakończyły się podziałem punktów. Pierwszy mecz rozegrany jesienią w Chorzowie zakończył się remisem 1-1. Dzisiaj moim zdaniem czeka nas bardzo wyrównany mecz, któy moim zdaniem zakończy się także podziałem punktów. Typuję bramkowy remis.

Autor analizy:Santiago
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl