rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2016-02-25 21:05
Typ:
1
Kurs:
3.35
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Hitem 1/16 finału Ligi Europy wydaje się być bezdyskusyjnie starcie FC Porto z Borussią Dortmund. Gospodarze zajęli 3 miejsce w grupie G Ligi Mistrzów z bardzo dobrym wynikiem, czyli 10 punktami. Żadna ekipa na 3 stopniu podium nie osiągnęła aż 3 wygranych , a to ekipie Smoków się udało. Warto wedlug mnie postawić dziś na Portugalczyków, którzy wygrali 2-1 z Chelsea Londyn, 2-0 z Maccabi Tel Aviv i ponieśli porażkę 0:2 z Dynamem Kijów. Oczywiście wskazuje mecze na wlasnym stadionie. Borussia grała dosyć w kratke na wyjazdach. Niemiecka ekipa rozpoczęła wyjazdy od remisu w Salonikach z PAOKiem 1:1, potem było zwyciestwo z Gilan 3:1, a w ostatnim wyjazdowym meczu Borussia przegrała 0:1 z Krasnodarem. Mecz z Rosjanami był przedostatnim meczem Dortmundczyków, a po tym meczu przegrali jeszcze u siebie 0:1 z PAOKiem. Warto wiec postawic na bardzo mocne w tym sezonie FC Porto, ktore rownie dobrze moglo grac w play-off Ligi Mistrzów. Mój typ to wygrana gospodarzy.

Autor analizy:grygur
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl