rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-04-08 21:00
Typ:
1
Kurs:
1.86
Bukmacher:
86 EURO
0
0
oceń analizę

W niedzielny wieczor w na Stad de France w Paryzu wicelider tabeli druzyna PSG podejmuje Olimpigue Marsylie.Gospodarze ktorzy po kilku ciekawych transferach i zatrudnieniu na stanowisku trenara Carlo Ancellotiego sa glownym kandydatem do mistrzostwa kraju,jednak w ostatniej kolejce paryzanie przegrali swoje spotkanie w Nancy przez co stracili pozycje lidera i maja trzy punkty mniej od rewelacji rozgrywek druzyny Montpellier.Marsylia w lidze spisuje sie duzo ponizej oczekiwan i zajmuje dopiero dziewiate miejsce tracac do lidera az dwadziescia trzy punkty.Po seri pieciu porazek z rzedu Marsylczycy zremisowali ostatnio na wyjezdzie z Niceą.Marsylia nie ma juz o co walczyc w tym sesonie bo strata do miejsc gwarantujacych gre w europejkich pucharach jest dosc spora i tylko seris zwyciestw mogla by spowodawac ze Marsylczycy znalezli sie kilka pozyci wyzej w tabeli.Faworytem do zwyciestwa sa oczywiscie gospodarze ktorzy na osiem kolejek przed koncem musza gonic beniaminka z Monpelier)Stawiam na zwyciestwo paryżan..

Autor analizy:kolunio0208
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl