rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-01-29 18:00
Typ:
2
Kurs:
2.20
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Rozgrywki: piłka nożna - Hiszpania Gospodarze Racing Santander po niezłym początku nowego roku, gdzie wygrali dwa mecze z Saragossą i wyjazdowy w Osasunie liczyli na kolejne punkty w meczu u siebie z Getafe. I tu dostali przysłowiowy kubeł zimnej wody. Zespół z Getafe obnażył ich wszystkie słabości i wywiózł 3 punkty z Santander. Dziś nie sądzę aby gospodarze mogli liczyć na jakieś punkty, ponieważ podejmują jeden z lepszych zespołów ligi hiszpańskiej jakim jest Valencia. Goście Valencia przyjadą bardzo mocno zmobilizowani, gdyż w ostatnich 3 pojedynkach ligowych nie zaznali smaku zwycięstwa. Rywale już w tabeli depczą po piętach gości. Ta sytuacja na pewno dodatkowo ich zmobilizuje. Reasumując walory piłkarskie jak i statystyki przemawiają za Valencią, za gospodarzami tylko własne boisko, a to według mnie zbyt mało. dzisiejszy wynik to wygrana Valencia z dobrym kursem 2,20

Autor analizy:gamerin
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl