rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-02-23 16:00
Typ:
1
Kurs:
2.50
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Spotkanie zespołów,które walczą w tym sezonie o utrzymanie.Wigan Athletic zajmuje przedostatnie 19 miejsce,z dorobkiem 21 pkt.Natomiast Reading znajduje się 1 pozycję wyżej,mając 23 pkt.Do miejsca ponad strefą spadkową Reading traci tylko 1 "oczko"."The Latics" odnieśli na wyjeździe 3 zwycięstwa ,2 remisy i aż 8 porażek.Ten zespół stracił poza swoim stadionem 24 bramki,strzelając przy tym 13.Wigan ostatnie swoje zwycięstwo odniosło 29 grudnia z Aston Villą.Były także wygrane w FA Cup,ale znacznie słabszymi drużynami.W ostatniej kolejce goście zostali rozbici przez Chelsea 4:1.Gospodarze zrozumieli to,że mogą spaść z ligi,przez co wzięli się do roboty.W ostatnich 5 spotkaniach odnieśli 3 zwycięstwa z WBA 3:2,Newcastle 1:2 i Sunderlandem 2:1,zremisowali także 2:2 z Chelsea.W ostatniej kolejce przegrali 2:1 ze Stoke.Dla "Królewskich" szczególnie ważna będzie gra u siebie,gdzie odnieśli 4 zwycięstwa,6 remisów i 3 porażki.Na wyjeździe już tak nie idzie i tylko 1 zwycięstwo,2 remisy i 10 porażek.Gospodarze w ostatnich 5 kolejkach zdobyli 10 goli,a stracili 8.W zespole nie ma problemu ze zdobywaniem goli,jednak obrona pozostawia wiele do życzenia.Jednak mam nadzieję,że dzięki dłuższej przerwie między meczami tą defensywę udało się poprawić .Stawiam dzisiaj na gospodarzy,którzy w meczu o tzw. "6 pkt" będą walczyć do końca,gdyż ewentualna wygrana da im awans na 17 miejsce.Ostatnia forma jest po stronie Reading,a Wigan grające słabo na wyjeździe nie zdoła urwać dzisiaj punktu.Mój typ to 2:1.

Autor analizy:maniek_1995
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl