rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2015-01-15 20:00
Typ:
over 3.5
Kurs:
2.82
Bukmacher:
182 EURO
0
0
oceń analizę

Najciekawszym wydarzeniem rewanżów Pucharu Króla jest oczywiście starcie w derbach Madrytu. Wynik pierwszego spotkania to 2:0 dla ekipy Atletico. Ten wynik oznacza według mnie jedno a mianowicie over bramkowy. Real musi zaatakować a na pewno u siebie będą to potrafili zrobić z jeszcze większą siłą, do pomocy będą mieli dodatkowo swoich kibiców. Patrząc na remontady Real w takich spotkaniach zawsze wychodził niesamowicie naładowany i zaciekle atakował przez 90 minut, dziś innego scenariusza nie widzę. Od początku na pewno zagra Carvajal oraz Ronaldo a to daje zdecydowanie większe walory ofensywne. Ostatnie spotkanie Atletico z Barceloną pokazało że wcale podopieczni Simeone tak mocni w defensywnie cały czas nie są zdarzają im się bardzo duże błędy a na Santiago a takie nie trudno. Z drugiej strony siła Atletcio to na pewno będą kontry i jak zwykle stałe fragmenty gry. Nie ukrywajmy jeśli gości jako pierwsi strzelą bramkę to Real do razy ruszyć i nie będzie miał już co bronić, z drugiej strony jeśli Królewscy jako pierwsi strzelą do trybuny ich poniosą i Atletico będzie miało problemy. A myślę że już w pierwszym kwadransie coś wpadnie. Na koniec dochodzi jeszcze taki aspekt jak sędzia oraz ostra gra a to zawsze daje stałe fragmenty gry po których można bezpośrednio uderzyć lub dośrodkować a jak wspomniałem to na pewno ofensywne atuty obu ekip. Tutaj po prostu widząc grę obu ekip i dodając do tego wynik pierwszego spotkania nie może się skończy na małej ilości bramek.

Autor analizy:jack13
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl