rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-12-08 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.50
Bukmacher:
50 EURO
0
0
oceń analizę

Dzisiaj bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie naStadio Olimpico w Rzymie.AS Roma zmierzy się z zespołem Fiorentiny.Obie drużyny znajdują się w górnej połowie tabeli i wciąż mogą myśleć o kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.Wyżej w tabeli jest zespół z Florencji."Viola" zgromadziła już 29 oczek na swoim koncie i do trzeciego w tabeli Interu traci 2 punkty.Z kolei AS Roma ma trzy punkty straty do Fiorentiny,a więc w przypadku zwycięstwa ma szanse zrównać się punktami z drużyną z Florencji i zmniejszyć stratę do czołówki. Mimo wszystko ciężko w tym meczu wskazać faworyta.Fiorentina zanotowała ostatnio dwa rozczarowujące remisy z Torino i Sampdorią. Szczególnie w spotkaniu z Sampdorią zdecydowanym faworytem byli piłkarze "Violi",ale to oni musieli gonić wynik w tamtym spotkaniu. Za to Roma od porażki w derbach z Lazio wygrała trzy kolejne spotkania.Wygrywali spotkania z Torino,Pescarą i Sieną,czyli zespołami z dołu tabeli.Jednak trzy punkty to trzy punkty. Ciekawym typem na to spotkanie może być over bramkowy lub BTS.Obie drużyny w ostatnim czasie strzelają i tracą sporo bramek.Zwłaszcza Roma,której bilans bramkowy to 34:24.Piłkarze z Rzymu strzelili najwięcej bramek w Serie A spośród wszystkich zespołów.Z drugiej strony z zespołów z czołówki nikt też tyle goli nie tracił co Roma.Piłkarze z Rzymu w każdym spotkaniu Serie A w tym sezonie strzelali przynajmniej jedną bramkę.Natomiast tylko 4 razy zdołali zachować czyste konto. Podobnie sytuacja wygląda z Fiorentiną."Viola" tylko raz nie zdołała umieścić piłki w siatce,a było to w spotkaniu z Juventusem.Natomiast 6-krotnie udało się zachowywać czyste konto. Również historia bezpośrednich spotkań pokazuje,że często w tych spotkaniach padają bramki.W ostatnich 5 meczach za każdym razem piłkarze pokrywali linię 2,5 bramki.W tych 5 spotkaniach padło 18 goli,co daje średnią w wysokości 3,6 bramek na mecz. W zespole gospodarzy brak osłabień.Wszyscy zawodnicy pierwszego składu zostali powołani na to spotkanie przez Zdenka Zdemana.W zespole gości nie zagra David Pizzaro(12/0), którego dotknęła osobista tragedia.Oprócz nie nie zagra Ljajić (11/1) oraz Hegazi(1/0).Do składu wracają za to Toni i Jovetić. Obie drużyny praktycznie w najmocniejszych składach.Sądzę,że może to być zwiastun dobrego widowiska.Obie drużyny strzelają sporo bramek,dlatego myślę,że tak będzie też dzisiaj.Typ na powyżej 2,5 gola wydaje mi się dość pewną propozycją na to spotkanie.

Autor analizy:krystian95
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl