rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-03-03 15:30
Typ:
2
Kurs:
2.22
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W jednym z dzisiejszych spotkań niemieckiej Bundesligi na boisku zobaczymy jedenastki SC Freiburg oraz Schalke Gelsenkirchen.Zdecydowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów w tym spotkaniu są z pewnością piłkarze gości.Schalke cały czas walczy o udział w przyszłej edycji LM,zajmuja w chwili obecnej 4-te miejsce w ligowej tabeli,jednakże nie mogą oni pozwolic sobie na straty punktów,gdyz ich przewaga na 5-tym Bayerem Leverkusen wynosi 7 punktów,a do końca rozgrywek zostało jeszcze wiele kolejek.Schalke przegrało 2 swoje ostatnie mecze wyjazdowe,ulegając Bayernowi oraz Monchengladbach i będą się chcieli z pewnością teraz za te słabe występy zrehabilitować.A nadarza się ku temu teraz znakomita okazja,z uwagi na to że Freiburg ma duże trudności z wygrywaniem swoich meczów,nie potrafią wygrać od 5-ciu kolejek.Schalke wygrało 3 ostatni mecze ligowe z Freiburgiem i myślę że passa ta w tym spotkaniu zostanie podtrzymana.

Autor analizy:sebek75
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl