rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-09-26 20:30
Typ:
1
Kurs:
1.80
Bukmacher:
80 EURO
0
0
oceń analizę

W jednym z dzisiejszych spotkań polskiej Ekstraklasy na boisku zobaczymy jedenastki Śląska Wrocław oraz Górnika Łęczna.Moim Zdaniem zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są piłkarze gospodarzy,a każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie dla mnie niespodzianką.Śląsk po dosyć przeciętnym początku tego sezonu,w ostatnich tygodniach zaczął grać zdecydowanie lepiej regularnie zdobywając punkty ligowe.Ekipa ta w ostatnim czasie przegrał zaledwie 1 raz,ulegając po bardzo wyrównanym meczu Legii w W-wie.Bardzo dużym atutem Śląska jest gra przed własną publicznością,gdzie nie przegrali jeszcze w tym sezonie,zdobywając w 5-ciu meczach aż 13 pkt i pokonując w tym czasie m.in.Górnika Zabrze czy Ruch Chorzów,a więc zespoły o podobnym lub większym potencjale od ekipy z Łęcznej.W bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej znajduje się trio ofensywne Pich-F.Paixao-Mila,którzy łącznie zdobyli już 12 bramek w rozgrywkach ligowych i jestem pewny że dzisiaj piłkarze Ci dadzą się we znaki obronie i bramkarzowi Górnika.Z kolei ekipa gości,po dobrym początku sezonu spuściła z tonu,spisując się coraz gorzej.Zespół ten ma duże problemy zwłaszcza w meczach wyjazdowych,gdzie przegrali 3 ostatnie swoje mecze,ulegając Legii 0:5,Górnikowi Zabrze 0:2 oraz przeciętnej Cracovii 1:2.Reasumując,uważam że miejsce rozgrywania meczu,fatalna forma Górnika na wyjazdach,potencjał obu ekip a także umiejętności poszczególnych piłkarzy pozwolą wygrać gospodarzom i byc może awansować na ligowe podium.

Autor analizy:sebek75
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl