rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-02-13 20:45
Typ:
2
Kurs:
2.75
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Drugi dzień potyczek 1/8 Ligi Mistrzów gdzie zmierzą się Shakhtar z Dortmundem .W tym meczu spróbuje zagrać na Borusie Dortmund. Myślę że po ostatniej wpadce w lidze i przegranej 1 :4 z Hamburgiem będą chcieli w tym meczu pokazać że tamten mecz to był wypadek przy pracy.Co do wygranej jestem pewny na 99%,przewiduje jakieś 2:0 dla BVB. To teraz przypomnijmy statystyki z fazy grupowej LM: Borussia w "grupie śmierci"nie przegrała żadnego spotkania,pokonując m.in Real Madryt ich bilans w grupie to 4-2-0 Shakhtar z bilansem 3-1-2 zajął 2-gie miejsce w grupie F,pokonując u siebie Chelsea 2:1. Szakhar ostatni mecz towarzyski przegrali z Norweskim Odd Grenland co nie świadczy dobrze o Szakhtarze. Myślę że piłka Niemiecka przeważa nad piłką Ukraińską.Między tymi drużynami doszło dwa razy do potyczek w 2001 r,i oba te mecze wygrała Borusia ,Jak to mówią historia lubi się powtarzać .Dlatego ja stawiam na Borusie Lewandowski da im wygraną

Autor analizy:arones77
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl