rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2015-08-15 15:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.22
Bukmacher:
122 EURO
0
0
oceń analizę

Gospodarze odnieśli historyczne zwycięstwo przed tygodniem ogrywając Zagłębie 1:0 bo naprawdę bardzo dobrym meczu. Powinni to wygrać wyżej bo sytuacji jeszcze kilka było min. słupek. Zresztą muszą przyznać że beniaminek od początku sezonu gra solidnie tylko ta skuteczność jest słaba ale czuje że to zwycięstwo zdjęło z nich ogromną presję i będzie lepiej bo na pewno ten zespół potrafi grać ciekawie i kombinacyjnie .Trener zdaje sobie sprawę że to będzie trudny mecz bo efekt nowej miotły dość często w naszej lidze działa. Mandrysz zapowiada tutaj walkę o trzy punkty a pomóc w tym ma po raz kolejny gra niby na własnym stadionie w Mielcu gdzie i tak zjawiło się prawie 1000 osób i to na pewno pomogło zespołowi w zwycięstwie jednak jak wspomniałem dla mnie największym atutem beniaminka będzie to że zeszło z nich ciśnienie. Górnik Zabrze moim zdaniem zrobił świetny ruch zastępując zwolnionych Warzychę oraz Dankowskiego Leszkiem Ojrzyńskim. To jest trener który ten zespół na pewno poukłada no trzeba przyznać Górnik w każdej formacji jest zagubiony i nie co ma grać. Niestety nie miał za wiele czasu na poprawienie tych błędów a jak wspomniałem jest ich bardzo dużo ale to co już dziś zobaczymy to na pewno agresywność i walkę a na Termalice to może wystarczyć. Personalnie ten skład na pewno wygląda lepiej niż wskazują na to wyniki ale gdzieś ten duet trenerski zagubił się w ustawieniu no i łatwość w jaki ten zespół traci bramki jest porażająca. Ofensywa tak źle nie wygląda bo przecież z aktualnej grupy spadkowej mają najwięcej bramek strzelonych ale i tak jest tam większy potencjał. Termalika nie jest pewnym zespołem w defensywie tym bardziej Górnik i moim zdaniem obaj trenerzy zdaja sobie z tego sprawę i postawią na odważną grę tym bardziej że punktów trzeba szukać po słabym początku.

Autor analizy:jack13
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl