rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-02-17 16:30
Typ:
2
Kurs:
1.50
Bukmacher:
50 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz 23 kolejki holenderskiej Eredivisie pomiędzy wiceliderem Ajaxem Amsterdam (44 pkt.) i dwunastym Waalwijk (23 pkt.). W meczu tym typuję zwycięstwo gości, czyli Ajaxu. Ajax, który ściga PSV w walce o mistrzostwo w ostatniej kolejce zaliczył remis i gdyby nie remis zawodników z Eindhoven (z Vitesse) to prawdopodobnie już mógłby zapomnieć o kolejnym tytule. Mając w składzie de Jonga, Eriksena, czy Sanie goście nie powinni nawet myśleć o remisie z kimkolwiek ze środka tabeli. Waalwijk większość punktów zdobył u siebie, bo aż 16 z 23. W ekipie gospodarzy warto wspomnieć o Francuzie Chavalierze, który zdobył już 8 bramek (tyle samo co S. de Jong). Ajax nie może sobie pozwolić na stratę punktów, a ostatni remis z Rodą to według mnie wypadek przy pracy (20 strzałów Ajaxu, tylko 1 Rody). Goście po zwycięstwie w Lidze Europejskiej ze Steauą (2:0) mogą się skupić na rodzimych rozgrywkach. Typuję w tym meczu zwycięstwo wielokrotnego mistrza Holandii 1:3.

Autor analizy:ROBOCOpp
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl