rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-01-27 20:45
Typ:
2 (-1)
Kurs:
1.86
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

Watford z 1 ligi angielskiej zagra dziś w Pucharach z Tottenhamem. Zapowiada się ciekawy pojedynek bo gospodarze spotkania są w lidze dopiero na 18 pozycji i dotarli aż tak daleko. Spotkanie z 3 zespołem z Premier League będzie chyba dziś dla nich zimnym prysznicem. Nie ma znaczenia że spotkanie grają na własnym terenie. Goście takie spotkania rozgrywają z zamkniętymi oczami. Myślę że dziś padnie sporo bramek. No jeśli Watford się poszczęści może i coś w dzisiejszym spotkaniu ustrzelą. Podejrzewam że całe spotkanie będzie dziś pod dyktando gości. Może nie rzucą się od 1 minut spotkania do wielkiego ataku ale tak czy inaczej rozpracują obronę rywala. Wynik z przewagą Tottenhamu 2 bramkami w tym spotkaniu jest jak najbardziej prawdopodobny. Nie będą raczej forsować tempa. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo przyjezdnych. W końcu to zespół z Premier.

Autor analizy:brzusiu10
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl