rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2011-12-07 02:35
Typ:
2
Kurs:
2.15
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Ostatnia analiza na dziś chyba nikogo nie zaskoczy, gram na zdecydowanie na chwile obecną na najsilniejsza drużynę w nhlu, nie bójmy się tego stwierdzenia, Boston prezentuje hokej kompletny. Zacznijmy może od bramkarza Thomasa, ostoja drużyny,będąca w świetnej formie wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz z Pingwinami 46 strzałów oddanych i tylko jedna bramka puszczona! Obrona Bruinsow też stoi na bardzo wysokim poziomie wystarczy spojrzeć w statystyki,znajduje się na czele tabeli defensorow. Ofensywa, może nie ma tam takich gwiazd jak w innych zespołach ale CI co graja na pewno wznieśli się na wyżyny swoich możliwości i permanentnie to wykorzystują. Winnipeg to ty typowy średniak, który jak zostanie przyciśnięty to będzie mu bardzo ciężko cokolwiek zdziałać. Nie ma sensu się dłużej rozpisywać na temat tego spotkania wynik powinien być oczywisty a kwestia tego w jakich rozmiarach przegrają to spotkanie gospodarze będzie leżał w sferze ich psychiki. Powodzenia.

Autor analizy:Kopara
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl