rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Polonia Warszawa - Korona Kielce
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Ekstraklasa
26-09-2011 18:30
1
1.80
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
1.80
X
3.67
2
4.96
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
53%
X
28%
2
19%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Polonia Warszawa
Typy na Remis
Typy na Korona Kielce
Handicap Polonia Warszawa(-0.5)
Handicap Korona Kielce(+0.5)
  • Kurs: 1.79
  • Brak typów
  • Kurs: 2.14
  • Brak typów
Polonia Warszawa - Korona Kielce (under 0.5)
Polonia Warszawa - Korona Kielce (over 0.5)
  • Kurs: 7.25
  • Brak typów
  • Kurs: 1.06
  • Brak typów
Polonia Warszawa - Korona Kielce (under 1.5)
Polonia Warszawa - Korona Kielce (over 1.5)
  • Kurs: 2.95
  • Brak typów
  • Kurs: 1.35
  • Brak typów
Polonia Warszawa - Korona Kielce (under 2.5)
Polonia Warszawa - Korona Kielce (over 2.5)
  • Kurs: 1.70
  • Brak typów
  • Kurs: 2.15
  • Brak typów
Polonia Warszawa - Korona Kielce (under 3.5)
Polonia Warszawa - Korona Kielce (over 3.5)
  • Kurs: 1.22
  • Brak typów
  • Kurs: 3.80
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
26-09-2011 18:30
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.70
Bukmacher:
70 EURO
0
0
oceń analizę

Nie lubię poniedziałków, gdyż po weekendzie jest mała liczba spotkań do typowania, grania, analizowania. W ostatnim meczu ósmej kolejki T-Molbile Ekstraklasy dojdzie do starcia na szczycie. Gospodarze nie przegrali jeszzcze w tym sezonie na własnym stadionie, natomiast Korona jest niepokonana od początku rozgrywek. Warszawiacy są na szóstym miejscu w lidze i przy ewentualności odniesienie zwycięstwa za trzy punkty mogą zrównać się bilansem punktowym z liderem AÅ¡ląskiem Wrocław, jednak nie będzie o to tak łatwo, ponieważ Korona jest na drugim miejscu w lidze, i z pewnosćią też chcialaby przywieźć z Warszawy jakieś cenne punkty. Ostatnie oficjalne spotkania tych drużyn to meczey w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Każda z drużyn schodziła w odmiennych nastrojach. Poloniści wygrali pewnie 4-0 z Ruchem Radzionków, natomiast Korona niespodziewanie uległa Gryfowi Wejherewo przegrywając 1-0. W zespole gospodarzy nie zobaczymy dziś Bruno Coutinho, Aukasza Teodorczyka i Marcina Baszczyńskiego oraz Aukasza Trałkę. Z Kielc trener nie mógł zabrać Grzegorza Lecha i Tadasa Kijanskasa. Dobra wiadomością jest powtór Kamila Kuzery oraz Artura Lenartowskiego. Wyniki bezpośrednich meczy są wyrównane. Dziś w poniedziałek spodziewam się wyrównanego starcia z małą ilością bramek-powodzenia

Autor analizy:typer1407
26-09-2011 18:30
Typ:
1
Kurs:
1.80
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W ostatnim spotkaniu ósmej kolejki T-Mobile Ekstraklasy szósta w tabeli Polonia Warszawa podejmie na własnym stadionie drugą Korone Kielce. Tak jak podpowiadają kursy to klub ze stolicy Polski jest faworytem tego spotkania a składa się do tego kilka ważnych czynników. Jednym z kluczowych atutów jest gra Poloni na własnym stadionie, gdzie stworzyli prawdziwą 'twierdze' nie do powstrzymania. Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego wygrali na własnym terenie cztery z pięciu spotkań i tylko Wiśle Kraków udało się wywieźć z Warszawy punkt a bilans bramkowy w meczach u siebie to 8:3. Natomiast Korone Kielce w meczach wyjazdowych trudno ocenić, wygrali oni dwa mecze na obcym terenie natomiast z rywalami z samego dołu tabeli, z Cracovią 1:2 oraz Podbeskidziem 2:3 a oprócz tego zremisowali w Białymstoku 1:1 z Jagiellonią. Rzeczą wartą podkreślenia jest to, że Korona gra w tym sezonie na prawde nie źle aczkolwiek każda passa się kiedyś kończy a siedem meczów ligowych bez porażki to i tak wiele dla tej drużyny i myśle, że mecz z Polonią w Warszawie to najtrudniejszy wyjazd dla wszystkich drużyn w Ekstraklasie ze względu na świetną gre gospodarzy u siebie jak i silną kadre meczową "Czarnych Koszul", którzy swoją dobrą gre potwierdzili w ostatniej kolejce w derbach Warszawy i ograli Legie 2:1 po bramkach Caniego i Jodłowca. Myśle, że w tym spotkaniu oprócz obecnego miejsca w tabeli wszystko wskazuje na zwycięstwo Warszawiaków i stawiam, że Polonia zakończy dobrą serie Korony i pewnie zainkasuje trzy punkty w tym spotkaniu.

Autor analizy:Lydkens
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl