rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Rizespor - Besiktas
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Liga Turecka
12-03-2016 18:00
2
1.61
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
5.00
X
3.74
2
1.61
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
10%
X
18%
2
72%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Rizespor
Typy na Remis
Typy na Besiktas
Rizespor - Besiktas (under 0.5)
Rizespor - Besiktas (over 0.5)
  • Kurs: 10.73
  • Brak typów
  • Kurs: 1.04
  • Brak typów
Rizespor - Besiktas (under 1.5)
Rizespor - Besiktas (over 1.5)
  • Kurs: 3.57
  • Brak typów
  • Kurs: 1.25
  • Brak typów
Rizespor - Besiktas (under 2.5)
Rizespor - Besiktas (over 2.5)
  • Kurs: 1.90
  • Brak typów
  • Kurs: 1.79
  • Brak typów
Rizespor - Besiktas (under 3.5)
Rizespor - Besiktas (over 3.5)
  • Kurs: 1.35
  • Brak typów
  • Kurs: 2.94
  • Brak typów
Rizespor - Besiktas (under 4.5)
Rizespor - Besiktas (over 4.5)
  • Kurs: 1.12
  • Brak typów
  • Kurs: 5.28
  • Brak typów
Rizespor - Besiktas (under 5.5)
Rizespor - Besiktas (over 5.5)
  • Kurs: 1.03
  • Brak typów
  • Kurs: 11.77
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
12-03-2016 18:00
Typ:
2
Kurs:
1.92
Bukmacher:
92 EURO
0
0
oceń analizę

25.kolejka tureckiej Superlig. W grze o tytuł mistrzowski pozostały już tylko Fenerbahce i własnie Besiktas. Super Orły tracą do Kanarków 2 oczka ale mają 1 mecz rozegrany mniej. Fener podejmuje w tej kolejce słabiutkie Kayseri zatem prawdopodobnie zgranie 3 oczka. Moim zdaniem Besiktas również. Besiktas to najlpsza wyjazdowa ekipa w lidze (z bilansem 7-2-1) mimo, że ostatnio ugrała tylko punkt w 2 wyjazdach derbowych ale do bardzo silnych przecież Basaksehir i Fener. Rize wydaje się już nieco odpuszczać, mając bezpieczną 8-punktową przewagę nad strefą spadkową. Ostatnie 4 kolejki to 3 porażki teamu Patryka Tuszyńskiego. Jeśli chodzi o grę przed własną publiką wygląda to przeciętnie (5-4-3). Rize nie bardzo potrafi grać z BJK - ostatnie 4 wizyty potenata to jego 2 wygrane i 2 remisy. Myślę, że zdeterminowani goście, którzy walczą o tytuł wywiozą 3 oczka i nie dadzą uciec konkurentowi do mistrzostwa.

Autor analizy:matthiasvandal
12-03-2016 18:00
Typ:
2
Kurs:
1.61
Bukmacher:
61 EURO
0
0
oceń analizę

W 25 kolejce tureckiej Superlig zmierzą się ze sobą ekipy Rizespor i Besiktas Stambuł. Podobnie jak bukmacherzy, którzy jako faworyta uznali gości, również uważam, że zgarną oni dzisiaj komplet punktów. Gospodarze z dorobkiem 28 oczek zajmują 13 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 54 punkty i są wiceliderem tabeli. Rizespor ma 10 punktów przewagi nad strefą spadkową, zatem mogą ze spokojem podchodzić do kolejnych spotkań. W ostatnich 3 meczach zdobyli 3 oczka. Wyjazdowe przegrane, najpierw 1-2 w Antalyaspor, następnie 0-1 w Bursaspor, przepletli zwycięstwem u siebie 2-0 nad Kasimpasą. Ogólnie przed własną publicznością mają bilans 5-4-3, co daje im 12 lokatę w lidze. Natomiast piłkarze ze Stambułu liczą na wywalczenie w tym sezonie mistrzowskiego tytułu. W walce o prymat od dłuższego czasu liczą się tylko oni i Fenerbahce, do którego mają 2 punkty straty. Zatem jeśli dzisiaj odnotują wygraną to wskoczą na 1 pozycję. Po porażce 0-2 właśnie z najgroźniejszym rywalem, w poprzedniej rundzie zawodnicy Besiktasu nie zawiedli swoich sympatyków i wygrali u siebie 3-1 z Eskisehirspor. W delegacjach mają stosunek bardzo dobry meczy 7-2-1, co daje im 2 lokatę. W poprzednim sezonie klub ze Stambułu zwyciężył na tym stadionie 2-1 i dzisiaj również spodziewam się podobnego rezultatu.

Autor analizy:gotti
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl