rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Arles - Angers
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Ligue 2
02-03-2012 20:00
X
3.11
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
2.73
X
3.11
2
3.01
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
26%
X
56%
2
18%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Arles
Typy na Remis
Typy na Angers
Handicap Arles(0)
Handicap Angers(0)
  • Kurs: 1.83
  • Brak typów
  • Kurs: 2.02
  • Brak typów
Arles - Angers (under 0.5)
Arles - Angers (over 0.5)
  • Kurs: 7.25
  • Brak typów
  • Kurs: 1.06
  • Brak typów
Arles - Angers (under 2)
Arles - Angers (over 2)
  • Kurs: 2.03
  • Brak typów
  • Kurs: 1.88
  • Brak typów
Arles - Angers (under 2.5)
Arles - Angers (over 2.5)
  • Kurs: 1.53
  • Brak typów
  • Kurs: 2.40
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
02-03-2012 20:00
Typ:
1 (0)
Kurs:
1.83
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

W piatkowym meczu francuskiej Ligue 2 zespol AC Arles-Avignon podejmie przed wlasna publicznoscia Angers SC.Wybralem to spodkanie glownie ze wzgledu na kurs oferowany przez bukmacherow.Oba zespoly sasiaduja ze soba w tabeli gospodarze zajmuja 16 a goscie 15 pozycje.Druzyna Arles w ostatnim czasie spisuje sie nie zle i nie przegrala od 6 spodkaniach.Z 3 ostatnich spodkan u siebie druzyna Arles wygrala 2 i raz zremisowa.Goscie w ostatnich 6 spodkaniach zdobyli zalefwie 4 punkty,wszystkie na wlasnym stadionie.W lepszej dyspozycji wydaje sie byc zespol gospodarzy i to oni sa faworytem w tym spodkaniu.W ostatnim spodkaniu obu zespolow lepszy okazal sie zespol gosci wygrywaja na wlasnym boisku 2-0.Oba zespoly sa zagrozone spadkiem bo ich przewaga nad miejscami gwarantujacymi spadek do Ligue 3 jest nieznaczna i po tym spodkanu ktoras z tych druzyn moze znalez sie w strefie spadkowej.Moj typ to zwyciestwo gospodarzy

Autor analizy:kolunio0208
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl