rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Nantes - Sedan
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Ligue 2
18-05-2012 20:30
1
2.17
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
2.17
X
3.47
2
3.67
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
52%
X
30%
2
17%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Nantes
Typy na Remis
Typy na Sedan
Nantes - Sedan (under 0.5)
Nantes - Sedan (over 0.5)
  • Kurs: 9.75
  • Brak typów
  • Kurs: 1.02
  • Brak typów
Nantes - Sedan (under 1.5)
Nantes - Sedan (over 1.5)
  • Kurs: 3.40
  • Brak typów
  • Kurs: 1.25
  • Brak typów
Nantes - Sedan (under 2.5)
Nantes - Sedan (over 2.5)
  • Kurs: 2.15
  • Brak typów
  • Kurs: 1.88
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
18-05-2012 20:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.95
Bukmacher:
95 EURO
0
0
oceń analizę

Zakład na over bramkowy w tym spotkaniu wydaje się dla mnie najrozsądniejszą opcją. Przemawia za tym kilka istotnych czynników. Zacznijmy od ekipy Nantes. Na własnym terenie w obecnych rozgrywkach prezentowali się bardzo dobrze. Ich bilans z meczów rozegranych na własnym terenie to 12 zwycięstw, 4 remisy i tylko 2 porażki, w bramkach 36:12. Ostatnie 5 spotkań gospodarzy tego meczu to 2 zwycięstwa u siebie i 3 wyjazdowe porażki. Trzy z tych rozegranych spotkań kończyły się wynikiem minimum trzybramkowym (pozostałe dwa zakończyły się wynikiem dwubramkowym). Patrząc na H2H obu drużyn, łatwo wywnioskować można, że Sedan jest niewygodnym rywalem dla Nantes. Już od 6 kolejnych ligowych spotkań, gospodarze tego meczu nie mogą przełamać passy przeciwnika i zdobyć 3 punkty. Twierdza Nantes kontra patent na zdobywanie punktów z rywalem graczy Sedan. Uważam, że w tym spotkaniu padną co najmniej 3 bramki. Gospodarze z pewnością pokuszą się o jakieś trafienia, a będący w dobrej dyspozycji Sedan nie pozostanie im dłużny.

Autor analizy:Scyzoryk
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl